مشاوره

در جوامع امروزی با توجه به سرعت پیشرفت و فراوانی زمینه­های مختلف طلاعاتی، نمیتوانیم به تنهایی در تمام زمینه­ها متخصص باشیم. به این دلیل به فرد یا افراد متخصص و باتجربه‌ای نیاز داریم که خارج از کسب و کار ما باشند و بتوانند با نگاهی بیطرفانه و عاری از هر گونه تعصب و قضاوت، کسب و کار ما را بررسی کنند و ما را در اتخاذ تصمیمات درست و پیشبرد امور راهنمایی کنند.

با توجه به پیچیدگی های زیادی که آغاز و فعالیت کسب و کارها با آن مواجه هستند، دیگر مشاوره یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است.

مشاوران افرادی متخصص و با تجربه هستند که به صورت مستقل و یا همکار در شرکت های مشاوره کسب و کار فعالیت دارند.

 ما در مشاوران نیک پندار شریف سعی میکنیم با گزینش های چند مرحله ای بهترین و متخصص ترین افراد را برای مشاوره به شرکت ها شناسایی و معرفی کنیم.

با پرکردن فرم مشاوره رایگان منش در این آدرس.

شرکت های دانش بنیان برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان میتوانند به سامانه بیزسرویس (مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ) یا سامانه غزال (مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی) مراجعه نمایند.

شرکت های غیردانش بنیان برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان میتوانند به سامانه بیزسرویس (مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ) مراجعه نمایند.

برای دریافت مشاوره تخصصی کافیست در پورتال جامع خدمات کسب و کار (بیز سرویس) ثبت نام نموده و پس از آن فرایند ثبت درخواست مشاوره را طی نمایید. (فیلم آموزشی)

با مراجعه به پورتال جامع خدمات کسب و کار (بیز سرویس) و ثبت نام در آن سامانه.

فضای مجازی هیچگاه نمی­تواند جایگزین تعاملات حضوری و رودررو باشد، از اینرو همیشه پیشنهاد ما مشاوره تخصصی حضوری است، اما با توجه به شیوع بیماری کووید 19 امکان مشاوره غیر حضوری نیز فراهم می باشد.

هر جلسه مشاوره تخصصی رایگان حداکثر یک ساعت میباشد.

نیاز خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین مشاور را در آن زمینه برای شما فراهم کنیم.

مشاوران شرکت منش براساس تخصص، تحصیلات، سمت های سازمانی و تجربه مرتبط انتخاب شده اند.

صادرات و واردات، تامین منابع مالی، توسعه بازار و فروش، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، بیمه و مالیات، حقوقی و مالکیت فکری، مدیریت و اداره بنگاه، منابع انسانی و غیره

در هر سرفصل در هر ماه یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

کارگاه های آموزشی

با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی، وبسایت و یا ازطریق شماره تلفن های ثبت و واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

کارگاه های آموزشی عمومی یا ترویجی، کارگاه هایی هستند که در حوزه معرفی فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت های دانش بنیان و خلاق برگزار می­شوند.

کارگاه های تخصصی به کارگاه هایی گفته میشود که در حوزه های تخصصی کسب و کار مانند “بیمه”، “صادرات و واردات”، “بازاریابی”، “مالیات”، “تامین مالی” و… برگزار می شوند.

برای ثبت نام در کارگاهای آموزشی عمومی به وبسایت رویدادینو و برای ثبت نام در کارگاه های آموزشی تخصصی به وبسایت بیزسرویس مراجعه نمایید. (برای دریافت لینک مستقیم هر کارگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشید)